ایستا سازه - istasazeh.com

مرور اخبار کوتاه
  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
علت لزوم سیستم ارتینگ PDF چاپ نامه الکترونیک

وقتی بار الكتريكی انباشته شده در ابرها تخليه شده و به صورت يك قوس الكتريكی به زمين برخورد كند ، صاعقه اتفاق می افتد . ولتاژ صاعقه معمولاً بين 10 تا 20 ميليون ولت در نوسان است و بعضاً تا 100.000.000 ولت هم افزايش پيدامی كند . اين جريان در حدود 10.000 آمپر شدت دارد . می توان نتيجه گرفت كه صاعقه به طور معمول حدود 100 ميليارد وات (!) انرژی توليد می كند و می تواند اين مقدار را تا 16000 ميليارد وات (!) نيز بالا ببرد. صاعقه می تواند علاوه بر تلفات جانی ، بطور مستقيم و يا غير مستقيم باعث اختلال و صدمات شديد در تجهيزات و ادوات شبكه ،«ايجاد ميدانهای شديد مغناطيسی» و يا «اضافه ولتاژهای» قدرتمند مخابرات شده و باعث خسارات زيادی گردد. به منظور جلوگيری از ايجاد اينگونه خسارات و حفاظت و ايمن سازی افراد، تجهيزات و دستگاه ها، بايد اضافه ولتاژ توليد شده را در جايی خنثی نماييم.

سیستم گراند یا ارت ( سیستم اتصال زمین ) بهترین راهکار جهت دستیابی به این هدف می باشد .

شركت ايستاسازه به عنوان مجری تخصصی سیستم های ارتینگ آمادگی خود را جهت تامین تجهیزات و اجرای سیستم های ارت ، صاعقه گیر و حفاظت داخلی به منظور ايمن سازی سيستم های ابزار دقيق و تجهيزات ديجيتال ، اتاق سرور ، ايمن سازی انواع دكلهای مخابراتی ، پست های برق ، تجهيزات و دستگاه ها ، مجتمع های مسكونی ، برج ها و ساختمان ها اعلام می نماید.

- شایان ذکر است که این شرکت با ارائه مشاوره رایگان در این زمینه و نیز اعزام کارشناسان خود جهت بررسی و بازدید از محل ، با توجه به نوع کاربری ، مکان مناسب جهت اجرای سیستم ارتینگ را مشخص نموده و سیستم  ارت اجرایی را همراه با گارانتی تحویل می دهد . 

- ضمناً این شرکت آمادگی خود را جهت عقد قرارداد پشتیبانی از سیستم ارتینگ کلیه سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی اعلام می نماید.


 

برخی از پروژه های انجام شده

12 متری - دکل دوربین

کاربران آنلاین

website creation

شبکه های اجتماعی

 
 

 
 
 
 
 
 
  

نظر سنجی

نظر شما درباره محتوای سایت