ایستا سازه - istasazeh.com

 • امروز پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
 • ایجاد یک حساب
  *
  *
  *
  *
  *
  پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده اند، لازم و ضروری است.
مرور اخبار کوتاه
 • leftlayout Layout
 • rightlayout Layout
 • افزایش اندازه قلم
 • فونت پیشفرض
 • کاهش اندازه قلم
علت لزوم سیستم ارتینگ PDF چاپ نامه الکترونیک

وقتی بار الكتريكی انباشته شده در ابرها تخليه شده و به صورت يك قوس الكتريكی به زمين برخورد كند ، صاعقه اتفاق می افتد . ولتاژ صاعقه معمولاً بين 10 تا 20 ميليون ولت در نوسان است و بعضاً تا 100.000.000 ولت هم افزايش پيدامی كند . اين جريان در حدود 10.000 آمپر شدت دارد . می توان نتيجه گرفت كه صاعقه به طور معمول حدود 100 ميليارد وات (!) انرژی توليد می كند و می تواند اين مقدار را تا 16000 ميليارد وات (!) نيز بالا ببرد. صاعقه می تواند علاوه بر تلفات جانی ، بطور مستقيم و يا غير مستقيم باعث اختلال و صدمات شديد در تجهيزات و ادوات شبكه ،«ايجاد ميدانهای شديد مغناطيسی» و يا «اضافه ولتاژهای» قدرتمند مخابرات شده و باعث خسارات زيادی گردد. به منظور جلوگيری از ايجاد اينگونه خسارات و حفاظت و ايمن سازی افراد، تجهيزات و دستگاه ها، بايد اضافه ولتاژ توليد شده را در جايی خنثی نماييم.

سیستم گراند یا ارت ( سیستم اتصال زمین ) بهترین راهکار جهت دستیابی به این هدف می باشد .

شركت ايستاسازه به عنوان مجری تخصصی سیستم های ارتینگ آمادگی خود را جهت تامین تجهیزات و اجرای سیستم های ارت ، صاعقه گیر و حفاظت داخلی به منظور ايمن سازی سيستم های ابزار دقيق و تجهيزات ديجيتال ، اتاق سرور ، ايمن سازی انواع دكلهای مخابراتی ، پست های برق ، تجهيزات و دستگاه ها ، مجتمع های مسكونی ، برج ها و ساختمان ها اعلام می نماید.

- شایان ذکر است که این شرکت با ارائه مشاوره رایگان در این زمینه و نیز اعزام کارشناسان خود جهت بررسی و بازدید از محل ، با توجه به نوع کاربری ، مکان مناسب جهت اجرای سیستم ارتینگ را مشخص نموده و سیستم  ارت اجرایی را همراه با گارانتی تحویل می دهد . 

- ضمناً این شرکت آمادگی خود را جهت عقد قرارداد پشتیبانی از سیستم ارتینگ کلیه سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی اعلام می نماید.


 

برخی از پروژه های انجام شده

دکل 18 متری دوربین اسپیددام

کاربران آنلاین

website creation

شبکه های اجتماعی

 
 

 
 
 
 
 
 
  

نظر سنجی

نظر شما درباره محتوای سایت