ایستا سازه - istasazeh.com

 • امروز سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
 • ایجاد یک حساب
  *
  *
  *
  *
  *
  پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده اند، لازم و ضروری است.
مرور اخبار کوتاه
 • leftlayout Layout
 • rightlayout Layout
 • افزایش اندازه قلم
 • فونت پیشفرض
 • کاهش اندازه قلم
دوربین پاناسونیک امنیتی و نظارتی PDF چاپ نامه الکترونیک

دوربین گنبدی Panasonic با زوم 40 برابر برای نظارت بر کل شهر

 

آخرین امکانات اضافه ‌شده به دوربین امنیتی پاناسونیک ، به‌ منظور  بهبود در قابلیت عملکرد و همچنین کاهش در هزینه ذخیره‌سازی و تعمیر و نگهداری برای نظارت تصویری بر شهر تعبیه شده است.

دوربین PTZ(WV-X6531N)، با قابلیت Full HD و نصب در فضای باز ، ضدخرابکاری است و به یک زوم نوری 40 برابر ، تثبیت‌کننده ، زوم هوشمند و تجزیه‌ وت حلیل هوشمند برای تشخیص تصادفات وسایل نقلیه مجهز شده است. علاوه بر این ، آخرین فن‌آوری‌های کاهش هزینه ، شامل ترکیبی از H.265 فن‌آوری کدگذاری هوشمند ، از الگوریتم‌های هوشمند برای کاستن از پهنای باند فیلم‌های امنیتی استفاده می‌کنند. این بدان معنی است که دوربین می‌تواند شرایط ذخیره‌ سازی داده‌ ها را حدود 70% برای صحنه‌ های متحرک و بیش از 90% برای صحنه‌ های ثابت ، ماورای نسل آخر دوربین‌های PTZ بیرونی پاناسونیک ، کاهش دهد.

علاوه بر این، قابلیت عملکرد در رطوبت و پوشش  ClearSight ­، به‌ طور قابل ‌توجهی در دسترس بودن  عملیاتی دوربین‌ های فضای باز در آب‌ و هوای مرطوب را افزایش می‌دهد. سطح پوشش یافته خاص ، در برابر جمع شدن لکه ­های آب و گرد و غبار مقاومت می‌کند ، نیاز برای تعمیر و نگهداری را کاهش می‌دهد ، و قابلیت استفاده و وضوح فیلم‌ های امنیتی را بهبود می‌بخشد.

مانند تمام محصولات امنیتی پاناسونیک ، به‌ منظور حفاظت از امنیت سایبری کامل ­، جریان و ویدئوی این دوربین با Symantec­ رمزگذاری شده‌اند.

 

 

 

منابع :

www.iranalarm.com

business.panasonic.co.uk

 

 

 لینک مرتبط  با موضوع :

 https://www.aparat.com/v/QuCKj/%D8%AF%DA%A9%D9%84_%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86_%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87_%D9%88_%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D9%85

 

 

 

 

 

 

 

برخی از پروژه های انجام شده

نصب دکل دوربین 15 متری

کاربران آنلاین

website creation

شبکه های اجتماعی

 
 

 
 
 
 
 
 
  

نظر سنجی

نظر شما درباره محتوای سایت